Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2011

Już w sprzedaży!

Rankingi 2008

Szkoły wyższe

Rankingi 2007

Szkoły wyższe
Serwis Licea i Technika 2010
The file ///licea/baza_2011/woj_razem.php cannot be included!
It does not exist or is not readable.
Drodzy Gimnazjaliści! ;)

Jaką szkołę wybrać? - To pytanie będzie motywem przewodnim 2011 roku. Ten serwis jest na nie odpowiedzią.

Powyżej znajduje się jedyna w polskim internecie megaBaza liceów i techników zawierająca dokładne dane ponad 1500 szkół. Dzięki niej możesz znaleźć interesującą Cię placówkę w niemal każdym zakątku Polski.

Po prawej stronie znajdziecie najnowszy, rewolucyjny Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2011. Rewolucyjny, bo po raz pierwszy wpływ na pozycję szkoły mają wyniki matur. Dzięki inteligentnemu systemowi możesz wybrać najlepsze szkoły w różnych kategoriach, np. te z najlepszymi wynikami matur, czy w konkretnych regionach.

Serwis Strefa Gimnazjalisty jest do waszej dyspozycji!

Spośród ponad 5000 szkół ponadgimnazjalnych w Polsce przyjdzie Wam w tym roku wybrać tę, która w zasadniczy sposób wpłynie na Waszą życiową karierę.
więcej...
Liceum Akademickie w Toruniu powiązane z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika to najsłynniejsza w Polsce szkoła łącząca doświadczenia i potencjał szkoły wyższej ze specyfiką szkoły ponadgimnazjalnej.
więcej...
Zbyt wiele zależy od tego egzaminu, by udało się uniknąć emocji. Ale w portalu Perspektywy.pl wiemy, że dobrze poinformowani denerwują się mniej.
więcej...
Większość dorosłych bez problemu odstawia samochód na przegląd kontrolny, korzysta z usług doradcy przy zaciąganiu kredytu i nie próbuje zastąpić maszynisty w pociągu, którym jedzie.
więcej...
Pracodawcy podnoszą alarm – brakuje elektryków, mechaników, monterów. Poważni rynkowi gracze – Bosch, Siemens, Skanska, Whirlpool, LG – to tylko niektóre z firm, które narzekają na brak kadry z przyzwoitym wykształceniem i inwestują w edukację zawodową.
więcej...